Kontakt

Kontakt mailowy:  [email protected]

Kontakt telefonoczny:537 458 641

POLECANE STRONY:

 http://temidacontrasm.info/
http://slonecznystok.pl/ 
http://www.kzlis.konin.pl/forum/
http://www.mokotow.cba.pl/
http://pojezierze.vot.pl/
http://naszeosiedle.warszawa.pl/
http://okrzei2.pl/?p=124
http://lokator.manifo.com/
http://sosplock.pl
http://przymetrze.blogspot.com/2011/05/stowarzyszenie-mieszkancow-sm-przy.html
http://www.zabinskiego.waw.pl/viewpage.php?page_id=13
http://www.uwlaszczenia.gabo.pl/
 

17 odpowiedzi na „Kontakt

 1. andbor43 pisze:

  Chyba będę musiał połknąć język. Okazuje się, że Wasze forum nie jest gotowe użytku. BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

  • Spółdzielca pisze:

   Andbor43 co masz na myśli że nie jest gotowe? Obawiam się że jest gotowe, wystarczy zarejestrować się, uzyskać potwierdzenie i możesz swobodnie dyskutować oraz zakładać tematy. Jeżeli masz jakieś uwagi chętnie je wysłuchamy i wprowadzimy stosowne zmiany.

   • joanna pisze:

    drodzy państwo piszecie o różnych sprawach. a ja mam taką propozycję, wypowiedzcie się na temat ochrony naszych mieszkań. mieszkam przy zagłobie. płace za mieszkanie 650 złotych wracam do cuchnącego moczem, odchodami i bóg wie czym jeszcze bloku i cichcem zakradam do mieszkania. na klatce koczują bezdomni i alkoholicy a ja czuje sie jak intruz. czy nie można jakoś tego problemu rozwiązać? naewet ochrona w bloku w wielu miastach dobre rozwiązanie. siedzi na dole czlowiek i ma pracę. zamiast wydawać kasę na durne i nic nie znaczące rzeczy czy nie warto w to zainwestować?

 2. admin pisze:

  Panie Andrzeju, zamiast wpisywanie komenatarza buuuu, wskazane byłoby przedstawienie co Pana zdaniem jest nie tak? Jeżeli widzi Pan jakieś mankamenty prosimy o maila na [email protected] to na pewno jezeli okażą się słuszne to poprawimy.

 3. andbor43 pisze:

  Przepraszam, że zanim tu zajrzałem, napisałem, co myślę innym temacie, o forum. Dodam tylko, że przed laty ten system był stosowany w Salonie24, z kiepskimi rezultatami. Te atrybuty HTML oczywista oczywistość dla informatyka, były i pozostały dla mnie koszmarem. Teraz wszyscy przechodzą na technologię WordPress. Pozdrawiam

  • Spółdzielca pisze:

   Jeśli zrozumiałem Anbor43 to problem jest w zbyt rozbudowanej funkcjonalności tego forum. Jest to jedno z najpopularniejszych forum stosowanych w internecie i faktycznie w pierwszym kontakcie może stwarzać wrażenie „trudnego”. Zaręczam tobie że jeżeli się zarejestrujesz to bardzo szybko zrozumiesz jego prostotę i funkcjonalność. Jeżeli wygodniejsze jest prowadzenie dyskusji za pomocą WordPress-a to oczywiście pozostawiamy taką możliwość. Zważ że nasz serwis istnieje dopiero 2 miesiąc i jeszcze wiele różnych zmian przed nami. być może rozważymy twoją propozycję.

 4. czarna pisze:

  Panowie !! piszcie krócej.

 5. JAGNA pisze:

  Zadna spółdzielnia w Polsce oprócz Koszalina nie ma opłat za działalność tzw.”kulturalna”nawet od garaży płacimy czy picie piwa koło garaży to jest ta działalność kulturalna albo urządzenie majówki z okazji dni osiedla raz w roku?Nikomu to niepotrzebne takich opłat nie powinno być podczas kiedy emeryci nie mają pieniędzy na wykupienie lekarstw_sama jestem w takiej sytuacji.

 6. JAGNA pisze:

  Zadna spółdzielnia w Polsce oprócz Koszalina nie ma opłat za działalność tzw.”kulturalna”nawet od garaży płacimy czy picie piwa koło garaży to jest ta działalność kulturalna albo urządzenie majówki z okazji dni osiedla raz w roku?Nikomu to niepotrzebne takich opłat nie powinno być podczas kiedy emeryci nie mają pieniędzy na wykupienie lekarstw_sama jestem w takiej sytuacji.

 7. lupusovis pisze:

  Pozwolę sobie nie zgodzić się z Jagną. Zasadniczo spółdzielnie mieszkaniowe pobierają opłaty na cele nie tylko związane z utrzymaniem budynków. Jest to zresztą jeden (ale nie jedyny) z powodów wyższych opłat spółdzielczych od opłat w budynkach wspólnot mieszkaniowych. Innym powodem wyższych opłat są oczywiście koszty związane z utrzymaniem całej nadbudowy administracyjnej, czego we wspólnotach nie ma. Na szczęście są już możliwości utworzenia w budynku spółdzielczym wspólnoty mieszkaniowej i dzięki temu obniżenia kosztów nawet o kilkadziesiąt procent. Jeśli ktoś chciałby wiedzieć jak, służę poradą. 🙂 [email protected]

 8. pozdrawiam pisze:

  Pozdrawiam Państwa,
  Miałem styczność ze spółdzielnią KSM NA SKARPIE jako wykonawca wyłoniony w publicznym przetargu. Zaproponowaliśmy cenę niższą niż ”nadwornego” wykonawcy zarządu, wygraliśmy przetarg, lecz byliśmy traktowani z jawną niechęcią, a wręcz agresją, jako podmiot, który burzy dobrze zgrany układ!
  Pozdrawiam społeczników, którzy walczą o dobro ogółu! Od razu widać, że jest Państwa Spółdzielni szereg układów i układzików które służą administracji, a nie mieszkańcom.
  Pisze jako osoba z poza Koszalina, mając porównanie w innych spółdzielniach, w innych miastach.

 9. biker7 pisze:

  „biker7 pisze:
  26 czerwca 2015 o 16:08
  zawiadomienie , eksplatacja 24% podwyzka
  Spółdzielca pisze:
  27 czerwca 2015 o 13:35
  I tak i nie. To co było pakowane wcześniej w zaliczkach na CO, przerzucono teraz do eksploatacji. Zaliczki na CO powinny ulec zmniejszeniu. W połowie lipca przekonamy się, czy to co było wcześniej wliczane w CO, spółdzielnia będzie musiała zwracać.”

  zaliczki na CO mam w takiej samej wysokości od kwietnia

 10. biker7 pisze:

  wzrost czynszu o 17 pln

 11. mieszk.ul.sikorskiego pisze:

  Wlasnie dostalam z Spoldzielni kolejna podwyzke.Kiedy to sie wrescie skonczy.Najprosciej jest zajrzec do kieszeni mieszkancow.Zarzad nic nie robi abe obciac koszty.To chyba przesada aby co 3 mce robic podwyzki.Byle do Walnego Zgromadzenia !!!!

 12. biker7 pisze:

  zadowoleni z rozliczeń „ciepła” ? było za ciepło mamy §

 13. biker7 pisze:

  eksplatacja + 13 %

 14. Marko pisze:

  Kolejna przegrana w Sądzie,kolejne kłamstwo i manipulacje faktami ,prawdą i ludźmi.Tylko tego można się po takim składzie spodziewać.Szajka i banda nieodpowiedzialnych za czyny i słowa ludków,chce dorwać się do władzy za wszelką cenę.Nawet usunęliście Andrzeju możliwość komentowania.A dlaczego i wpisy nie wygodne też usuwacie.
  Gratuluję tej przegranej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *